KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15773040
nr 1577 3040
Leif Kander
(f. 1939), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 07. Olja på duk, vattendrag. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x75 cm
Leif Kander, född 1939, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:57:09
350 kr